Здравейте, аз съм ...

За всякакви гъдели и сърбежи, свързани с коловъртенето и клуба
Потребителски аватар
Щуров
Контакти:

Re: Здравейте, аз съм ...

Мнениеот Щуров » ср фев 08, 2012 11:27

Ха-ха, темата наистина е мегазабавна, а и с несъмнен терапевтичен ефект :lol: :dance:
... Аз съм висок с дълга руса коса и сини очи, гръдна обиколка около 100 и сравнително стегнат задник.
Направо ми се прииска да те пошляпам... по мъжки! Да не си помислите нещо, ей! :dance:
състезателна такава ...
https://lh5.googleusercontent.com/-gj3s ... 0157me.jpg
:shock: Сигурно ги смачка, а?! :lol:

Тургайте още!
Изображение

Потребителски аватар
did

Мнениеот did » ср фев 08, 2012 13:59

Аз съм Димитър Иванов Димитров. Инициалите са ми did. Имам нещо общо с "Крива Спица", ама вече не помня какво беше. Занимавам се с перпендикулярни работи, понеже съм математик. Преди да стана дрът пръч, изглеждах така:

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
EmZo
Контакти:

Мнениеот EmZo » ср фев 08, 2012 23:31

Емиии здравейте и от мен! :) Казвам се Емил или още Емо, Емзо. Карам по-сериозно байк от 2003 година, а от юни месец 2011 и шосейка. :D Първия ми досег с "Крива спица" Беше на състезанието Паралелна вселена 2 през 2004 година, едно от най-запомнящите се МТБ събития в моя живот. Мисля, че беше нещо, като любов от пръв поглед и когато получих покана да стана член на клуба преди няколко години бях особено щастлив и поласкан. За съжаление не съм активен в клубната дейност, поради местонахождението ми, но все пак когато ми се отдаде възможност правя каквото мога. "Крива спица" Враца в сътрудничество с ПП "Врачански Балкан" направихме няколко обозначени маршрута за планинско колоездене в района. :D

Обичам планината и когато не карам, обожавам да нарамя голямата раница с палатката и да обикалям пеша. Зимата обичам да газя снега със снегоходки. При всички положения не се разделям с фото апарата ми.

:D

Изображение

Facebook skype: emzoboy
Емил Иванов Skype: emzoboy

Потребителски аватар
wicked_bro
Контакти:

Мнениеот wicked_bro » чет фев 09, 2012 10:01

може ли тази тема да се направи задължителна и който не я е попълвал да не може да пише по другите :) :twisted:

t.kyosev

Мнениеот t.kyosev » чет фев 09, 2012 10:56

Аз съм Тодор Кьосев. Не съм част от клуба, но определено се наслаждавам от общите карания. В планина съм на колело от 3-4 години. За жалост ми се случва малко по-епизодично отколкото ми се иска. Най-често карам в близките до Пловдив части на Родопите заедно с групата на Светулките.
Прикачени файлове
az.jpg

bio
Контакти:

Мнениеот bio » пет фев 10, 2012 14:10

Тодор.Петров.Щипков a.k.a. Мускула,Муси, Муса, Дългата суха змия и т.н.
Изображение
Обичам да карам колело !!!
... мразя всеки/всичко/всички .... !!!
мразя да пиша !!!
Тодор
АЗ КАРАМ С СТЕПЕНКА !!!

Потребителски аватар
Virtuous
Контакти:

Мнениеот Virtuous » пет фев 10, 2012 16:29

Аз съм Кирил Найденов ( Кирето, Кирчо, наскоро: Доктор Найденов от г-н Цанко Петев и не на последно място май съм Чалгарчето на клуба :banana-dance: /оппп тука май ше ям шамари :D / и съм от Асеновград. Активно карам от 2009г., но в момента съм пасивен понеже уча Рехабилитация.. .. Мисля съм от "младото" поколение в клуба и въпреки, че са минали вече 3 години все още не съм се отпуснал и НЕплямпам много много :D но искрено благодаря затова, че съм част от Велоклуб Крива Спица.

Изображение

Facebook
Кирил Найденов
0894657279

tisho

Мнениеот tisho » нед фев 12, 2012 12:17

Здравейте!

Казвам се Тихомир, а повечето хора ми казват Тишо - не че аз искам така, но кой ли ме пита :D
Карам по-активно от 2005-'06 г. Иначе съм от Карлово, но това не ми пречи да харесвам бирата.
Понастоящем се подвизавам в гр. София и съм от задочните членове на Клуба и за сметка на това
не карам достатъчно, но се опитвам постоянно да го променям. В Клуба съм от 2010 г., може и да
греша, но не ме е срам и гледам да си плащам вноса, че да не ми направят износ поради отдалечеността ми.
Ако сте разбрали нещо от по-горе казаното, то вие сте в заблуждение.
И все пак се надявам да покарам с вас всичките - тогава може и да се разберем ;)
Най-много съм карал по Средна гора в отсечката от в. Богдан до с. Свежен.
Моля ви да ми покажете и други места!
А как изглеждам? Това не е много ясно...

Изображение

Членувам и в други тайни общества, но задочно и гледам да не се хваля, щото е тайна.

Изображение

Потребителски аватар
Ico

Мнениеот Ico » вт фев 14, 2012 13:02

Привет, Приятели! Казвам се Христо Петров (Ицо), член съм на УС на "Крива спица" и съм един от учредителите на клуба. Планината ми е страст от много време и се опитвам по-честичко да съм там! Колелото е част от тази страст и придава специфичен нюанс на свобода, адреналин и добра компания. Замесен съм в проектирането, изграждането и поддръжката на "Велопарк Пловдив", но се опитвам да се включа и в другите инициативи на клуба. Е стига толкова приказки, надявам се да покараме заедно с всички прочели тези редове!
Прикачени файлове
proba.JPG
proba.JPG (215.09 KиБ) Видяна 3326 пъти

Потребителски аватар
Щуров
Контакти:

Мнениеот Щуров » чет фев 16, 2012 11:58

Начи, тъй като kibik е лошо пионерче, не задържа вратата на асансьора, плюе по плочките и ходи невчесан, ще го представя аз! :mrgreen:
IMG_1333.jpg
строг,
IMG_1333.jpg (379.95 KиБ) Видяна 3268 пъти
IMG_7267.jpg
но справедлив
Др. Георги Петков или по-известен като kibik, kibikoff е строг, но справедлив. Сред Севлиевските келеши е още известен като "чичо Гошо". Обича да прави коремни възлизания, цени сгряващите питиета и сухите мезета. Бирата не я брои. Злоупотробява с Планина от 10-12 г. Познавач на Балкана и виден корояд. Заема челни места в почти всички щуро-криви спартакиади. В клуба отговаря за Средния Балкан, вечерните трапези и сладките приказки. Незаменима компания. Може да му се има доверие за всякакви партийни поръчения. Дискретен и верен другар.
Изображение

Потребителски аватар
Pen4

Мнениеот Pen4 » чет фев 16, 2012 19:12

Ойть,
пише ви Пенчо Стефанов или просто Pen4. През 1981 мама и тате ми дадоха шанс да видя кво става навън.

Изображение

Произхождам от Свиленградската бригада, по-точно от школата на Пасков. Карам от 2005, а първото ми спущане бе на 8. октомври същата година над Бов при водопада Скакля. От силната доза адреналин водката на купона вечерта така и не ме хвана :animals-frog:
Присъединих се към Клуба в студения януари на 2009, а през юли Купидон ме прати на командировка в Бон. Уж за малко, да си прибера дългогодишната либов аВерчето обратно към БГ. Оказва се трудна задачка, но съм обещал на УС!
Oбвиняван съм в провокации, ама някак си не помня вече нищо ...

Планинското колоездене промени представите ми за живота и пренареди житейските ми ценности. Ся да видим ко шъ стаа.

Изображение

Кръвна група А+, по образование Политолог, по професия Рисърчватор, но искам да се филмирам по-отговорно с темите „Политики по опазване на околната среда“ и „Устойчиво развитие“. Тука в Бон има маса мат'риал. Да видим къде ще клъвне. Натрупаният опит мисля да импортна обратно в БГ някой слънчев ден.
Поради местоположението помагам рядко, главно с акъли и текстообработка. Помагам и в "Oтдела за културно-инфомационо-търговски обмен с централна Европа" с ръководител хер Русев

Но както е казал един брадясал и напафкан философ „Няма нищо по-постоянно от промяната“.

Потребителски аватар
Благо
Контакти:

Мнениеот Благо » пет фев 17, 2012 08:29

Здравей те. Аз съм Благовест Глушков по кратко Благо и съм от града с тепетата . От скоро съм в клуба, обича природата и за мен е най-голямото удоволствие е да карам колело в планината.
Ето ме и мен.
291953_266825413343569_100000483386318_1193529_4617701_n.jpg
291953_266825413343569_100000483386318_1193529_4617701_n.jpg (111.83 KиБ) Видяна 3232 пъти
111.jpg
222.jpg
222.jpg (198.25 KиБ) Видяна 3232 пъти
Благовест Глушков: 0889009777

Потребителски аватар
Nduro

Мнениеот Nduro » пет фев 17, 2012 14:01

Здравейте и от мен – доайена на групата.
Казвам се Константин Цончев. Карам колело от първи клас, но само по пловдивските улици. Първото ми каране в планина беше на 28.09.2010 г. на 24 часовото в Марково и то нощно с групата на „Светулките”. Толкова ми хареса, че от тогава се стремя да не пропускам мероприятие, независимо от местоположение и трудност (тук да благодаря на колегите за толерантността). След удоволствието от планинското колоездене открих и чудесните хора, които го практикуват. От началото на 2011 съм горд член на „Кривата”. Та тук съм понеже ми е голям кеф...
Представянето ми няма да е пълно без моето любимо “Nduro”, с което сме комплект от края на 2010 год.
Здравец-15.01.2012.jpg
edit от outfaced:
ся Коцето малко скромничи тука ... ама не може да не се допълни към биографията му, че като не кара колело кара е тоя дзвер
Изображение
а се носят слухове, че е и по-големи е възсядал :D

Потребителски аватар
Milko

Мнениеот Milko » съб фев 18, 2012 12:12

Здравейте, аз съм Милко(Falcor в големия форум), известен също и като "Техническия". Последния от отричащите членство :D Мотая се главно с групата на светулките. Карам колело от 2007г. а съм в планината активно от 2000г :clap: Като приятел на клуба взимам участие в някои от инициативите му, главно тези свързани със строителство, колоездене и бира. Освен велосипедист съм метал-скиор и пишман-рибар. Обичам да не се бръсна за да може като се замисля за нещо, да се чеша по брадата. Миропомзан съм от Царя за дясна ръка :dance: Изображение
Мога да напиша още много простотии за себе си...ма няма :snooty: Изображение

Върни се в “Общ Форум”