Членски внос и застраховка 2012

За всякакви гъдели и сърбежи, свързани с коловъртенето и клуба
Потребителски аватар
bikezilla
Контакти:

Членски внос и застраховка 2012

Мнениеот bikezilla » ср яну 11, 2012 09:53

Внимание внимание, всички спици на събрание ;)

Тази година ще се опитаме по-успешно от миналата да консолидираме процесите на събиране на членски внос и застраховка в един общ процес. За целта проверихме условията и (този път) се оказаха като миналогодишните. Така че:
Членски внос - непроменен - 30лв
Застраховка - непроменена - 17лв на каска
Двете заедно - 47лв

Който желае може да плати само членски внос - застраховката не е задължителна.
Който желае може да включи свои приятели/семейство в застраховката - единственото условие е навременно плащане - застраховка 'на вересия' няма да се прави.

Паричките или лично на мен, или по банков път:
ПроКредит Банк (България) АД - клон Пловдив Джумая, Адрес: гр. Пловдив, 4000, пл. Джумая 2
IBAN - BG14 PRCB92301027366718
BIC - PRCBBGSF
Титуляр на сметка: СНЦ Велоклуб Крива спица
Напомням - застраховката е планинска, покрива евакуация от ПСС в случай на кофти случка. Ще бъде към "Армеец".
Който не е участвал в миналата застраховка нека изпрати e-mail на ---------- с 3 имена и ЕГН.
Който е участвал просто плаща и е готов.

Срок - 1 месец считано от тази сецмица - 5 февруари. На 6.02 сключваме застраховката.
Неплащането на членски внос в срок ще се счита за заявено желание за излизане от клуба и ще бъде удовлетворено с ограничаване на достъпа до вътреклубния форум :)

Потребителски аватар
EmZo
Контакти:

Re: Членски внос и застраховка 2012

Мнениеот EmZo » ср яну 11, 2012 10:37

Привет и едно въпросче, което предполагам ще ме попитат и другите каски от нашата тайфа с които се застраховахме миналата година и които сигурно ще искат и тази. Защо ще сключваме новата застраховка на 6-ти февруари, при положение, че старата изтича на 18-ти април? :think:
Поздрави! :)
Емил Иванов Skype: emzoboy

Потребителски аватар
bikezilla
Контакти:

Мнениеот bikezilla » ср яну 11, 2012 12:22

Поради това :handgestures-thumbupright:
Тази година ще се опитаме по-успешно от миналата да консолидираме процесите на събиране на членски внос и застраховка в един общ процес.
Безпредметно и безцелно е да се занимаваме със събиране на пари и обработка на списъци 2 пъти в рамките на 3 месеца - един път за чл.внос и 1 път за застраховка. Още миналата година се опитахме да обединим двете неща в едно, но поради объркване с условията на застраховане се забавихме до 18 април.

Потребителски аватар
abs
Контакти:

Мнениеот abs » ср яну 11, 2012 13:10

Ми да събираме шлемския внос през април тогаз. Тъпо е наистина да се застъпват застраховките, пък ако сберем сега пари не се знае до април дали няма да се променят условията...

Потребителски аватар
outfaced
Контакти:

Мнениеот outfaced » ср яну 11, 2012 13:15

айде да е сега, че и за в бъдеще така да си остане ...
Както каза адаша, миналата година не се получи както трябваше, така че не я гледайте ;)

Потребителски аватар
bikezilla
Контакти:

Мнениеот bikezilla » ср яну 11, 2012 14:08

Ми да събираме шлемския внос през април тогаз. Тъпо е наистина да се застъпват застраховките, пък ако сберем сега пари не се знае до април дали няма да се променят условията...
Какво му е толкоз тъпото да се застъпват застраховките? Ще се прежалим с цели 2 месеца "увътряне" (о, ужас!) и отсега нататък ще се застраховаме все началото на февруари.

Докато аз се занимавам с тия дейности предпочитам да става както съм го описал, за всеобщо улеснение и порядък. Поставих въпроса в другата тема дет и турих катинара - нямаше отговор. Поставих го пред хората на последната сбирка - беше одобрено. Вече е и обявено. Ся за да стане по-весело, освен да си поговорим 7 страници как да бъде и накрая да го променим :)

Иначе, ако на някой друг му се занимава - моля, упълномощаваме го за банката, давам му 3 екселски таблички и му пожелавам приятна работа :)

Потребителски аватар
Antares

Мнениеот Antares » ср яну 11, 2012 15:20

И аз съм "за" да ни е мехлемския внос и застраховката сега. Ще преживея застъпването им. Предпочитам в началото на годината да се изчистят нещата.

Потребителски аватар
abs
Контакти:

Мнениеот abs » ср яну 11, 2012 15:33

Оммммммм... ;)

Потребителски аватар
wicked_bro
Контакти:

Мнениеот wicked_bro » чет яну 12, 2012 18:41

един познат ми сподели информация за неговата застраховка в ДЗИ :

Покрива всичко - издирване, спасяване, хоспитализация и пр. Освен това 1000 кинта. Моята е срещу 30 лева, годишна. Не помня точно какви бяха цените за групова застраховка, но отстъпката беше доста голяма. Може да проверите в ДЗИ, ако "Арменец" не ви е чак толкоз на сърцето [;-)]

joropc
Контакти:

Мнениеот joropc » чет яну 12, 2012 19:09

:text-offtopic:
Планинските застраховки трябва да се правят в Булстрад(фирмата, която е най-стара в бранша за такъв вид застраховане), Армеец(те отскоро застраховат злополуки в планината) и Дженерали(когато ще скитосваш по чуждоземни планини).Ясно е, че всички вече предлагат такава услуга, но когато "ножът опре до кокала" нещата се променят...малко ;) Моята застраховка е за злополука с бюджет 10 000 лева и включва И репатриране с хеликоптер.Разбира се, не струва 30 лева, но ако караш ски в Австрия(например) и при падане счупиш крак, австрийският песесар ще те закара в болницата в 95% от случаите с хеликоптер.Всичко ще бъде наред-ще те гипсират, шинират и т.н., а като си дойдеш в България, в пощенската кутия ще те очаква платежно, коeто трябва да преведеш в кратък срок, със стойност около 5000EUR.Тия неща не си ги измуквам от пръстите, а "обрисувах" инцидент, който се случи на мой приятел, чиято дъщеря си изби зъбите и прехапа лошо езика на писта в Австрия(е, неговото платежно беше за 7000 eur, но бяха правили сложна хирургична интервенция...освен хелито, де).Това го споменавам, защото тук се гласи група за Словения, а ако там(не дай Боже) стане нещо, гарантирам, че "превозът" на пострадалия ще бъде вертолет.Та така...тръгващите натам да го имат в предвид когато си правят застраховка.Трябва задължително да включва репатрация с хеликоптер.Това разбира се, не се отнася за груповата застраховка, за която говори Владо, и която ще си направя и аз. :violin:
Георги Радковски
0896/888 655
gradkovski(маймунка)ibdesign(дот)eu

Потребителски аватар
outfaced
Контакти:

Мнениеот outfaced » чет яну 12, 2012 19:15

За Словения трябва да се застраховаме задължително отделно ... туй и аз съм го мислил.
За БГ обаче нека не усложняваме нещата, че пак ще стане април.

joropc
Контакти:

Мнениеот joropc » чет яну 12, 2012 19:20

Това разбира се, не се отнася за груповата застраховка, за която говори Владо, и която ще си направя и аз. :violin:
Е тъй де.. ;)
Георги Радковски
0896/888 655
gradkovski(маймунка)ibdesign(дот)eu

Потребителски аватар
bikezilla
Контакти:

Мнениеот bikezilla » ср яну 25, 2012 11:17

Срок - 1 месец считано от тази сецмица - 5 февруари. На 6.02 сключваме застраховката.
Неплащането на членски внос в срок ще се счита за заявено желание за излизане от клуба и ще бъде удовлетворено с ограничаване на достъпа до вътреклубния форум :)
10 дни преди обявения срок:
Чл. внос - 16 човека, 480 лв, около 40% събираемост
Застраховка - 27 човека, 459 лв

Потребителски аватар
Antares

Мнениеот Antares » чет яну 26, 2012 13:30

Превел съм парите.

Потребителски аватар
did

Мнениеот did » чет яну 26, 2012 19:15

Аз не мога да платя навреме. Ще платя, когато мога. Ако искате ме банвайте.
Изображение

Върни се в “Общ Форум”