нещо такова

За всякакви гъдели и сърбежи, свързани с коловъртенето и клуба
Потребителски аватар
wicked_bro
Контакти:

нещо такова

Мнениеот wicked_bro » ср ное 23, 2011 18:16

http://www.mtb-bg.com/index.php/other/s ... rt-project

тва предполагам всички сте го видели...имам гиолямото желание да се скалъпи нещо такова в Бг и ако всеки сподели как мисли че ще е най-удачно може да помогне доста..също така както вече ви писах може да си набелязвата велочасти ,които са ви за хвърляне и мога да използвам в един такъв проект евентуално....писах го и като коментар в темата в големият форум.ако се направи мероприятие в национален мащаб чрез форума и се популяризира там и всеки желаещ в даден срок представи модел може да е доста интересно и също така на някой велофест състезание и т.н. да се изложат и ако се сметне за необходимо и оценят творбите би внесло малко шарения в проявата.Не знам г-н Ботущшаров как ще приеме идеята и кво и що,аз така или иначе имам желанието поне една такава статуя да направя,ако и други хора се зарибят мисля че ще е яко.също така ако успеем да задвижим нещо нямам нищо против дори предпочитам показването на творбите да стане на някое криво или пловдивско мероприятие...

някой нещо да има да каже...тоя четвъртък няма да мога да дойда да ви го кажа на живо така че да намекна само от сега :)

Потребителски аватар
outfaced
Контакти:

Re: нещо такова

Мнениеот outfaced » чет ное 24, 2011 19:28

Каква ще е целта - благотворителност или просто конкурс или само всеки да си направи нещо и да го покаже?

Инак виждаш как стават нещата ... хващаш се и ги правиш ;)
За това със сигурност ще получиш нужната подкрепа и от нас и не само.

Потребителски аватар
wicked_bro
Контакти:

Мнениеот wicked_bro » чет ное 24, 2011 23:49

аз има желанието да направя няква такава скулптура..изгода не търся...Речално сега като се замисля може да стане и за награда на някое състезание...но ще е много по зарибяващо да се включат повече хора с проекти и да си стане като изложба независимо дали ще се оценяват нещата..ама и не знам доколко сред велосипедистите ще има склонни и способни на нещо такова тва верно янам как да знаем.. за тва ако ми се вържат от големият форум поне да му се даде повече гласност да видим поне желание дали има и оттам нататък като се сложи малко по-далечен срок да си намерят хората чаркалъци и време за изработка и може и да стане

Потребителски аватар
outfaced
Контакти:

Мнениеот outfaced » пет ное 25, 2011 19:13

Начи тая работа ако ще е нещо повече от "аз има желанието да направя няква такава скулптура" си иска сериозно обмисляне.
Има един сериозен проблем ако сте повече хора - кой как ще си набавя частите? Не може 20 човека да пишат във форума "пращайте на мен". При срам частите са им давани. Точен брой с регламент да ползват поне еди колко си ...
Ако ще се прави конкурс - трябва да има някаква награда, жури и тн.
Ако ще се дават като награди - за какво?
В тая идея има хляб, но трябва да се сложи в някаква рамка. Както примерно велофеста правиха някакви конкурси с награди ... примерно ... но ще е по-сериозно.

Потребителски аватар
did

Мнениеот did » пет ное 25, 2011 19:39

А не може ли да обърнем мисленето - вместо да даваме награда за скулптура, да дадем скулптурата за награда в някое от нашите състезания (например 24-часовия), а на скулптура да дадем морална и материална награда?

Може да организираме такъв конкурс преди маратона. Ако се получи добра активност, това ще стимулира и участието в маратона, заради уникалността на наградата.
Изображение

Потребителски аватар
tanya

Мнениеот tanya » пон ное 28, 2011 09:12

Подкрепям did. Такава награда би била уникална. Лично аз бих се раздала на макс за такава скулптурка.
skype - tanyaht
моя милост

Потребителски аватар
kibik

Мнениеот kibik » пон ное 28, 2011 09:36

*рейсърите* също ще се раздадат, ако частите са нови или запазени ... :evil: (и лесно разглобяеми) :liar:

Потребителски аватар
wicked_bro
Контакти:

Мнениеот wicked_bro » пон ное 28, 2011 09:41

ми аз всъщност това се опитах да кажа...реално ако го докараме до някаква активност накрая ще има поне една скулптура и поне няколко месеца шумене около това ,което в най-лошият случай ще донесе само популярност на събитието,а в най-добрият нищо по-лошо от това

за 'материал' е твърде удобно да се ползват стари части.. няма смисъл да се наливат пари в използваеми

Върни се в “Общ Форум”