за идните 3-4-5 почивни дни

Карания, бутания, носения... за предпочитане са първите.
... и да не забравим ... ядения, пияния и прочие хубавини.
Потребителски аватар
bikezilla
Контакти:

Re: за идните 3-4-5 почивни дни

Мнениеот bikezilla » нед май 28, 2017 22:44

Фестивалният формат е нещо готино, но не може да се организира самостоятелно от клуба - за пример велофестовете в Пловдив. Едно, че идва нанагорно за една организация, друго, че чисто идейно е трудно за една организация да "сътвори" достатъчно креативен материал за фест. Освен ако не е случая с РАМ ДЖАМ - там момента с представянето на собствени колела е достатъчно "ядро" на такава фест-идея. Та, пътят към фестивала минава през разговори и съгласуване/стиковане с други фирми/организации - което е трудничко и времемкичко ;)

Русев, аз мисля че ще се получи точно както го мислим - айляшко. Ще видиш. Че ти се иска да е по-"цветно" - разбирам, но трябва да имаш предвид, че по-цветното е по-трудно от това което правим сега. Така че засега толкоз.

Коце (уикед) - или аз не разбирам какво общо имат картичките, или иронията ти е твърде тънка. Картички няма от две години - факт. Който има енергия и време да ги прави - да ми се обади, ще му дам ноу-хау как става ;)

Потребителски аватар
wicked_bro
Контакти:

Re: за идните 3-4-5 почивни дни

Мнениеот wicked_bro » пон май 29, 2017 11:08

..нищо просто мисля че по една или друга причина клубът няма потъенциал да организира подобно събитие,което не е задълнжително нещо лошо.просто е по-реалистично да се има рпедвид този факт,вместо да се прави нещо по не достатъчнпо добър начин и събитието да остави у хората не достатъчно добро впечатление

Върни се в “Мероприятия”