"Крива спица" кани

Карания, бутания, носения... за предпочитане са първите.
... и да не забравим ... ядения, пияния и прочие хубавини.
Потребителски аватар
Nduro

"Крива спица" кани

Мнениеот Nduro » чет окт 04, 2012 14:00

В тази тема ще обявяваме предстоящи сбирки и карания за любители или все още само заинтригувани от планинското колоездене. Така ще се предоставя добра възможност както за придобиване на умения, така и за нови запознанства и подбор на подходяща компания за велопоходи в планината.
За този уикенд има планирани две събития, организирани от „Крива спица” в рамките на Международната седмица на движението и спорта:

- на 6.10.2012 /събота/ от 10 часа на Велопарк Пловдив зад Братската могила ще проведем кратко обучение за елементи от планинското колоездене, съпроводени от демонстрации.

http://www.facebook.com/events/524626104219044/

- на 7.10.2012 /неделя/ в 9,30 часа с начална точка паркинга на митницата на Кукленско шосе ще стартира няколкочасов колоездачен пробег в близките Родопи (района на с.Марково). Маршрутът е подбран така и има варианти, за да може всеки участник да усети удоволствието на планинското колоездене.

http://www.facebook.com/events/174161706053675/

На двете събития ще има опитни инструктори, които ще консултират както за по-начални неща като избор и настройка на велосипед, правилна стойка на тялото, спиране и правене на завои, така и елементи от „висшия пилотаж” :D – скокове и преодоляване на препятствия.

Не забравяйте, че основната цел е да бъде забавно и приятно на всеки участник.

Очакваме Ви ! :handgestures-thumbupright:

Потребителски аватар
bikezilla
Контакти:

Re: "Крива спица" кани

Мнениеот bikezilla » пет окт 05, 2012 09:21

:handgestures-thumbupright:

Потребителски аватар
Topatomka

Мнениеот Topatomka » пон апр 03, 2017 09:22

Значи. Като напиша в търсачката "крива кани" и ми излизат емнайсе иляди резултата кой къде писал и затова реших, че тук си е най-добре. Все пак е закачена тема.
Та, по същество. Последно си спомням, че беше решено ако и когато има "Крива кани" да е в рамките на "МОЖЕ week". Все още ли е така? Тази година ще е от 29.05-04.06 Сиреч след 55 дена. Знам, че голяма част сте/сме заети с ПВ, 24, 101, ИАГ и т.н. Отделно и пъмпа е на дневен ред, ама все си мисля, че ако успеем да се съберем 4-5 Криви може да се включим. Идеята ми не е да правим нещо ново, а да заложим на изпитани мероприятия които знаем, че предизвикват интерес. Единия ден примерно може да е разходка покрай р.Марица и вечерта "нощно" изкачване на някое тепе, а на следващия ден едно приятно изкачване до/около/над Марково, примерно. Какво ни трябва: 1-2 опитни във воденето на голяма група, а после да покажат и основни умения за планинско колоездене и 2-3 които да са между групата и да метат.
Ако се намерят двама водачи мисля, че ще се намерят и доброволци за съпорт. Мога да поема съпорта, метенето, рекламата както и да се свържа с организаторите на "МОЖЕ week" за да доуточним включването ни в програмата им.
Идеята ми подлежи на коментари, промени и триене ако прецените, че нямаме ресурс за това.
П.П. Именно на такова "Крива кани" преди 4 години се запознах с всички вас, а хората с колело продължават да се увеличават.
Тома Томов
0876 22 21 20

Потребителски аватар
abs
Контакти:

Мнениеот abs » пон апр 03, 2017 09:56

Евала за инициативността, Томи!
За съжаление не мога да се ангажирам от сега, но при подходяща подредба на звездите ще гледам да се включим с Ванина, като в такъв случай ще мощеш да ме броиш за организационна единица ;)

Потребителски аватар
Maria_M

Мнениеот Maria_M » пон апр 03, 2017 10:39

И аз мисля че ще мога да се включа

martin_m

Мнениеот martin_m » пон апр 03, 2017 11:57

За сега съм за, но ако изникне нещо по другите изброени от теб неща, вероятно ще помогна там.

Nasko

Мнениеот Nasko » пон апр 03, 2017 20:56

Томи брой ме и мен в тази инициатива .

Kalin_1991

Мнениеот Kalin_1991 » пон апр 03, 2017 21:29

И аз съм навит така че ме брой и мен.
Може да ги закараме в парка за малко теория после тепе нещо лесно за затвърждаване на информацията и някоя пътека като аз предлагам да намислим две три между които да избираме според участниците.

Потребителски аватар
Topatomka

Мнениеот Topatomka » чет май 18, 2017 09:53

При мен на работата нещата станаха много натопорчени и се работи ударно всяка събота, че се чуват слухове и за неделя. По тази причина не мога да се ангажирам с каквато и да е организация относно идеята ми от по-горня пост. Ще се радвам, ако някой поеме щафетата и го организира. Ако не, просто няма да се случи. В случай, че някой поеме уикенда, а аз по някаква случайност почивам с радост ще помагам.
Тома Томов
0876 22 21 20

Потребителски аватар
bikezilla
Контакти:

Мнениеот bikezilla » пет май 19, 2017 06:56

Eее, много сълзи се наложи да бриша тука. Първо се просълзих, че Томито е запретнал ръкави и е възродил идея от 5 години! Почти толкова се разчуствах като видяхи че има нов филм за пришълците :) Ама сега се разстроих, че е "минала котка път" :)

Майтапа на страна - евала, машала и три пъти хип-хип-ура, бацета, па да но да стане - аз по това време ще съм извън Пловдивския вилает, но ще бъда с вас духом.

gripon

Мнениеот gripon » съб май 20, 2017 22:57

И аз съм готов да помогна по въпроса. Ако искате може да говорим по сериозно четвъртък на по бира. Да разхвърляме идеи и да видим на кой какво ще му хареса и е готов да се бори

Върни се в “Мероприятия”